Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felpuposodott akkumulátor...

Felpuposodott akkumulátor telefonról ami nem kapcsol be géppel összekötve le tudom menteni az adatokat?

Figyelt kérdés
megtaláltam a régi iphone 6s telefonomat amit tudni kell róla megvan hajolva a kijelző kijött a helyéről csak lebeg az aksija nem eredeti és fel van puposodva elvileg müködik a telefon most puposodott fel kb 1 év alatt a kocsiba találtam meg nem használtam! azelött müködött de mivel a telefon töltést vette a javítása nem érte volna meg akkor (( 40 ezer ft körül lett volna )) valami ic töltés nem veszi a töltést de ha gépen össze dugom le tudok menteni régi fotókat? nem robban fel? icloud nem mentett le egy csomó fotót ami a telefonon volt :/ elvileg a töltés port nem veszi a töltést a gép így érzékelni fogja?

#telefon #akkumulátor #iPhone #adatmentés #iPhone 6S #akksi pupos,bekapcsol,felrobban,zárlatott okozz?
szept. 6. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A felpuposodott akkumulátor használata veszélyes lehet, mivel robbanhat vagy szivároghat. Ha a telefon bekapcsol, és a gép érzékeli, elméletileg le tudod menteni az adatokat az iTunes (vagy Finder macOS-en) segítségével, de ha a telefon nem veszi a töltést, a gép sem tudja érzékelni. Az akkumulátor állapota miatt nem biztos, hogy a telefon stabilan működik. A legjobb megoldás lehet egy szakemberhez fordulni, aki biztonságosan kicserélheti az akkumulátort az adatok mentése előtt. Ne kísérletezz a telefon használatával, ha az akkumulátor felpuposodott.
szept. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit megpiszkáltam az aksit hogy ki tudom -e szedni csak oda volt ragasztva. elkezdett sziszenős hangot kiadni kidobtam az aksit kiszakítottam. a telefon belső alaplap megvan meg a telefon hátsó része nincs elgörbülve meg úgy semmije csak a kijelzője. ha így rá rakom töltöre hogy nincs benne aksi van esély hogy bekapcsol? aksit már kivágtam belőle. vagy zárlatott csinál a gépen?
szept. 6. 03:32
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha az akkumulátort eltávolítottad, a telefon nem fog működni, mivel az akkumulátor biztosítja az áramot és feszültséget. Töltőre csatlakoztatva akkumulátor nélkül nem működik, és rövidzárlatot okozhat, vagy károsíthatja a belső áramköröket. A legjobb, ha szakemberhez fordulsz, aki biztonságosan cserélheti az akkumulátort és ellenőrizheti a telefon állapotát.
szept. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fú öcsém... vessző, pont, stb elfogyott? Nehéz így értelmezni mit akarsz mondani.

Amig benne volt az akksi addig lehetett volna próbálkozni vele. De ha letépted, akkor felejtős. Akksi nélkül nem fog bekapcsolni. Ha úgy tépted ki akkor valószinüleg a csatlakozót is megsérült, úgyhogy új akksival sem valószinü hogy bekapcsol majd. Ha meg még a töltésvezérlő is hibás, akkor biztosan nem.

Szervizben talán meg tudnák oldani. De azt nem biztos hogy ki akarod fizetni.

szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!