Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Optikai egér vs. Lézeres egér?

Optikai egér vs. Lézeres egér?

Figyelt kérdés
Kinek milyen van, mióta használja, vezetékes vagy rádiós, elégedett-e vele és miért az, miért nem a másik?
2010. nov. 2. 20:06
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Nekem optikai vezetékes van, teljesen elégedett vagyok vele.

A lézeresnek csak precízebb munkáknál van értelme. Illetve ha valaki vezeték nélküli egeret használ, mivel sokkal kevesebbet zabál mint az optikai egér, így nem kell annyiszor tölteni. Ami még az lézeres mellet szól, hogy tényleg minden felületen képed működni, még a tükröződőkön is.

2010. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy lézeres A4tech-em van. (XL 747)

Eléggé megszerettem. Volt előtte már sokféle egerem, pl razer copperhead, logitech mx518, stb.

Ellentétben az előző hozzászólóval én pont azt tapasztaltam, hogy a lézeresek sokkal érzékenyebbek a felületre. Nem mindegy, hogy mi van alatta. Viszont egy jobb fajta alátéttel nagyon jól muzsikálnak.


Sima optikai egerek nálam minden felületen egyenletesen működtek. Lézeres viszont volt amin össze vissza ugrált.

2010. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem lézeres Genius egerem van, mindenen működik kivéve a nagyon fényvisszaverő felületeket. (pl. tükör, vagy annyira lakkozott asztal/bútor, amin már fel tudod magad ismerni)

És nagyon pontos, szépen működik. :)

2010. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Optikai, vezetek nelkuli Kensington Ci65. 1 eve hasznalom, rohadtul elegedett vagyok vele, pontos, nem tul gyors, feluleteken amin eddig hasznaltam mukodott jol. Hatranya a dupla ceruzaelem( picit nehez, ez mondjuk engem nem zavar) es bar a csomagolason az all hogy akar 1 ev egy csere elemmel, intenziv hasznalat mellett 1-2 havonta kell cserelni.
2010. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a különbség?
2011. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!