Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hagy nyomot az asztalon a...

Hagy nyomot az asztalon a lézeres egér?

Figyelt kérdés
Az optikairól szokták mondani hogy nem hagy, de szépen összefeketítette az asztalomat.
2009. szept. 19. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Összefeketítette??? ilyet még nem hallottam, hol vetted te azt az egeret? Maximum a csúszókája hagy nyomot, vagy a kerámia, ha drága az egér. Akkor hagy nyomot, ha ideges vagy és beleütögeted az asztalba, mint ahogy én szoktam. :D
2009. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meg odacsaptam az optikai egeremet, szerencsére nem lett baja a monitornak. Lefagyott.
2009. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a piros egérpadomat sötítette el.
2009. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 wheeler ***** válasza:
Igen-igen, suliban, infó órán szokták ilyesztegetni az embert, hogy ne nézz a lézeres egérbe, mert megvakulsz... na ez így azért nem igaz. Gondolj csak bele. Olyan nagyon erős lézert nem raknak egy egérbe. Az csak arra kell, hogy az egér le tudja "fényképezni" az elmozdulásokat a piros fényhez viszonyítva. Na, ezt így hajnali fél 1-kor nem nagyon sikerült elmagyarázni, de gondolom érted.
2009. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tologatástól a port dörzsöli bele az asztalba vagy az egérpadba. Maga a lézer nem okoz semmiféle elváltozást.
2009. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg kifehérítette az barna színű fa asztalomat.
2009. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg szivárványszínűvé tette az asztalomat. Sőt, a ruháimat kifehéríti, azóta mosógép helyett si ezt használom.
2009. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használj sötét színű egérpadot!
2009. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!