Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Random 8mb unallocated space...

Random 8mb unallocated space egy másik mellett hogy létezik?

Figyelt kérdés

Adott egy gigászi HDD (nem kis otthoni 2-5TB, intra szerverről beszélünk). Van a közepén egy kb 1TB-nyi üres hely. A baj az, hogy valamiért két unallocated space jelenik meg: egy 1TB körüli, meg egy 8MB, egymás mellett (nincs köztük partíció). Windows is, Redhat is látja a dolgot. A partíciós tábla GUID, erre az elejétől figyeltünk. Hardveres hiba lehet, vagy én vagyok a madár? : D

Illetve hogy lehet ezt megoldani - ha meg lehet - azon kívül hogy keressek ekkora SSD-t?



aug. 22. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a gond?
aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1-es, valamiért két unallocated space látszik egymás mellett. Az egyik nagyobb, a másik 8mb, és nem tudom hogy kéne összevonni (ha lehet).
aug. 22. 01:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű mégsem egymás mellett van.. 🙄

Nézd parancssorban diskpart-al (amit aztán megmutathatnál)

aug. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!