Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hasonló márkájú,hasonló...

Hasonló márkájú,hasonló sebességű csak különböző kapacitásu memoria tud egy egyszerre zökkenőmentesen mukodni?

Figyelt kérdés

Ezt a laptopot szeretnem boviteni + 16 gb ddr5 5600mhz-es rammal:


Ryzen 7 7735hs,8 gb ddr5 5600mhz ram(kingston),1tb ssd gen4,rtx 4060 mobile 140w



aug. 10. 17:07
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
24%

hasonlo marka?! olyan nincs, hasonlo tipus van

hasonlo sebesseg bezavarhat de altalaban a lassabbhoz igazodik gyorsabb

meret kulonbseg sem problema csak igy teljes dual nem lesz meg csak a kisebbhez igazodva


hasonlo = kb., nagyjabol


te azonos MHz sebesseget irtal

ha CL idozites mas akkor valoban csak hasonlo, emiatt lehet alacsonyabb Hz re kell majd beallniuk kozosen


penzed nem tudom mennyi van meg mivel eleg uj ezert garis lehet (nem tudod meglevo ramot eladni)

de dual kitet is vehetnel 32GB ot, hogy kizarj minden negativumot

aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
24%

Max Memory Speed

4x1R DDR5-4800, LPDDR5-6400


mondjuk laptoptol alaplapjatol is fugg

de proci ilyeneket tamogatna


[link]

aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A laptop 4 honapos,tobb mint 1,5 ev garancia van meg rá! Viszont sosem volt használva,teljesen bontatlanul vasaroltam! A srac akitol vettem jatekok miatt vasarolta maganak, viszont ugy hozta a sors hogy szinte egy idoben kapott egy masik laptopot ajandekba igy ez bontatlan maradt egeszen mostanaig!


Nekem tobb memoriaval tokeletesen megfog felelni mindenre,csak egyenlore meg nem tudom hogy is bovitsem! Megkeredztem tole azt mondta hogy a ramot es az ssd-t szabadon lehet boviteni garancia vesztes nelkul!

aug. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!