Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet, hogy az asztali...

Mitől lehet, hogy az asztali számítógépem csak a Windows 7 rendszerrel fut zökkenőmentesen?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt eredeti Windows 10 rendszerrel vettem és teljesen jól működött. Aztán körülbelül két héttel később kikapcsoltam egyik este a gépet, de elkezdte telepíteni a frissítéseket, ez eltartott egy darabig. Volt egy áramszünet és onnantól kezdődött az egész. Bekapcsolást követően 10-15 perccel bármilyen programot futtatva teljesen lefagyott és a kurzor sem mozgott a kijelzőn (ez ugyanúgy megtörtént akkor is, ha hozzá sem nyúltam bekapcsolás után...). Ha szólt éppen zene, akkor a zene úgymond elkezdett „zúgni” a hangszórókon. Csak azt lehetett tenni, hogy a kikapcsoló gombbal kikapcsolni, de minden indítás után ez történt Windows 10, Windows 8, illetve Win 8.1 esetében. Egyedül a Windows 7-el működik.. Mi lehet a probléma?

2020. jún. 8. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az áramszünet kicsinálta az alaplapot, amint valami modern funkcióját használná, az lefagy. A Windows 7 viszont régi, lehet nem használ olyan funkciót ami ezt kiváltja. Valószínűleg túlfeszültség lehetett a konnektorban.
2020. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be egy sufni PC boltba hogy rakják újra a win10-et, és teszteljék le hogy mi hibás.
2020. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!