Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden laptod tud csatlakozni...

Minden laptod tud csatlakozni wifi-re?

Figyelt kérdés
Minden laptopnak van beépített wifi-s kártyája? Nem kell hozzá valami plusz vevőegység? Vagy az csak rásegít, ha belerakok egy USB-s wifi-apadtert?

aug. 1. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem őskorszakból van a laptop (úgy 30-40 éve), akkor igen, elmúlt pár évtizedben ez ugyanúgy az alapfelszereltség része mint a kijelző.
aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha új lap-topról van szó akkor tud. Ha 20 évnél nem régebbi a gép, akkor nagy eséllyel tud wifit használni.
aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy 20-25 éve még voltak olyan laptopok, amikben nem volt wifi (a legolcsóbbak), de azóta mindben van, sőt ma már a Bluetooth is alap.
aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, értem, köszönöm!

Nyilván hülyének néz mindenki, ráadásus teljesen jogosan, de soha sem volt laptopom, és tudni akartam előre. Alapból sejtettem, hogy wifi-s cucc, de nem tudtam biztosan, hogy alap. De nem akarok mentegetőzni. Holnap akarok venni egy laptopot, de akkor így nyugodtan megvehetem.

Még egyszer köszönöm az értelmes válaszokat és a nyomorék válaszok mellőzését.

aug. 1. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!