Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » M i l e h e t a b a j?

M i l e h e t a b a j?

Figyelt kérdés

Alaplapom amikor nincs benne videókártya akkor néha elmegy a kép és eggy gombnyomással kilahet kapcsolni.


De! Amikor meg benne van a videókártyám nadjából 4-5 percenként újrakell indítani kék képernyők miatt.


Ilyenkor olyanok jellenek meg hogy:


1., Ellenőrizze hogy minden frissen behelyezett hardver megfelelően van -e telepítve.


2., Meg hogy: Olvasható memória írására tett próbatételt és kapcsoljam ki az árnyékolást és a bios memóriakezelését.


3., Nem formázható lemez lett behelyezve futtassam a schandic /f -et(b+ és videókártyát raktam be nem lemezt) :D


Hozzáfűznivalók. A barátomnál teljesen jóément a kártya volt is "kivizsgálva" és semmi gond.


Az alaplapba más kártya is volt már azzal nemcsinált semmit.



Azt hogyell megcsinálni hogy letiltsam a bios memóriakezelését?



Továbbá. Berakom a kártyát és lefényképezem a kékhalálokat hátha valamit kilehet gubancolni.


Esetleg akit érdekel az ügyem az vegyen fel msn -re.


Msn az 1.- hozzászólásban.


2010. nov. 1. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Msn: alwaysonline@windowslive.com
2010. nov. 1. 17:31
 2/8 asddaasdda ***** válasza:
rakd újra az xp mer valami nagy hiba van
2010. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ceri ***** válasza:
Ja, de azért előtte nézd meg, hogy a szerelgetés közben nem mozgattál-e ki valamit. Tehát ellenőrizd le, hogy minden jól a helyén van-e (memória, vincs. kábel, vid. kártya, stb)
2010. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 asddaasdda ***** válasza:
vagy löd ki
2010. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Helló köszi az eddidi válaszokat.


Mindent újratelepítés után ezvan.


Probák:


win7 -en 2x ( Kétszer )

Vistán 1x ( egyszer )

Xp -n 47x ( negyvenhétszer |Ez télleg igaz| )

Próbálkoztam még 3x (háromszor) a Win2000 -el hogy hátha a hardver de nemvált be. Ezek a hibaüzenetek jönnek.

2010. nov. 2. 01:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit soknak tartom, nekem még a kezem alatt lévő leggyorsabb gépre is 19 perc volt feltenni az xp-t, gyorformázással, pedig neked pont nem az kéne... az 14óra csak az xp. Valami nem stimmt...

Javaslatok:

- cserélj tápot,

- ne akard letiltani a memóriakezelést mert kell, vagy Te akarod kezelni?:)

- Vidd el szervizbe ne a sufnituningos barátodhoz:) Fogadjunk hogy nincs a házán az oldallap mert úgy "jobban szellőzik":D

2010. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

cserélj tápot vagy alaplapot

én azt nem értem, hogy miért írtad, ha nincs benne videókártya, akkor néha elmegy a kép, alapból akkor nincs is kép, vagy alaplapi videókártyád is van?

2010. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!