Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigurációrol?

Figyelt kérdés

Számítógépház: Thermaltake s200 TG fekete A-RGB

Processzor: AMD Ryzen 5 7600x

Alaplap: Asrock B650m pro rs

Memória: 32GB kingston fury beast ddr5 6000mhz cl 36

Videokártya: Gigabyte Radeon RX 7700 XT Gaming OC 12Gb

Processzor hűtő: Arctic liquid freezer iii 280 fekete A-RGB

Háttértár: 2tb kingston m.2 ssd

Tápegység: Seasonic Focus GX 850w 80 gold plus.


Későbbiekben, szeretném majd a cpu/gpu kombinációt le cserélni, egy Rtx 4070 super/Ryzen 7 7800x3d kombóra:D ezért is 850 W-os a táp:D


Várom a válaszokat köszönöm ha végig olvastad!



júl. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. A játékvizet nem nagyon értem, de gondolom dizájn elem. A 850-es táp az overkill, de bajt nem okoz. A fejlesztést meg majd meglátod, ha egyáltalán. Ez 1080p-n egy b***i jó gép. Ha grafika/felbontás terén akarsz feljebb menni akkor majd kártyát "kell" cserélni, ha az összes FPS kell akkor jó az X3D proci. De ezt majd meglátod. Most jönnek az új Ryzenek, az AMD is és az Nvidia is jön az új kártyákkal, ha fejlesztesz az már más lesz. 😉
júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 igazából, játékra lesz a gép:)

Főleg warzonera, egy 165hz 1080p-s monitorom van. Ne haragudj lehet én vagyok hülye, viszont ezt a " játékvízet" nem értem, gondolom az AIO-ra gondolsz, viszont igazából nem csak a dizájn végett lett AIO hanem mert nekem, szimpatikusabb mint egy sima léghűtés:)

júl. 24. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Az AIO-ra gondoltam.

Warzonban nem biztos, hogy jó lenne majd a kártya csere Radeonon ez jobban fut. Az új FSR+FG is be van építve.

165FPS-t 1080p high-on kéne ennek a gépnek tudnia.

júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!
júl. 24. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:

850W táp csak a 4090 mellé kell AMD konfigban. 4070S+7800X3D még elmenne 550W-on is.


Vízhűtés pénzkidobás. Thermalright duplatornyos hűtőket néz (pl: PA 120)


Ha már van 5-8 ezer különbség árban asima 7600 vagy 7500F felé, akkor nem érdemes az X-et venni. 3-5% plusz van benne, az is csak manuál tuninggal hozható ki, és az is csak többmagos feladatokban (játék nem az)


Ram 6000 mhz+ oké,deakéslaltetéssel ne szállj el,legyen 32 alatt.

júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!