Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluetooth eszköz: problémás...

Bluetooth eszköz: problémás újracsatlakoztatás eltávolítás/reinstall hogyan?

Figyelt kérdés

Egy Bluetooth eszköz csak "hands-free" módban hajlandó csatlakozni, sehogy másképpen. Bár a mikrofonoknál sem látható...

Az történt, hogy szervizben volt (nem Bluetooth problémák miatt), amikor visszakaptam, akkor mindenhez újra kellett párosítani.

Csak az asztali számítógéphez nem tudom újrapárosítani.

Bluetooth dongle-t eltávolítottam teljesen az eszközkezelőből. Hiába.

Régi Windows-ok esetén volt olyan lehetőség eltávolításnál, hogy "az eszköz illesztőmeghajtóinak törlése" vagy hasonló, tehát hogy az illesztőmeghajtó fájlokat lehetett törölni...

Az USB Bluetooth dongle csatlakoztatásakor azonnal visszajönnek a már eltávolított eszközök.

Ez egy Bluetooth hallókészülék, de headset módban működik, tehát olyan mint bármilyen sima Bluetooth headset, van A2DP meg hands-free csatlakozási lehetőség is, de most nem működik, szerintem az okozza a kavarodást, hogy a régebbi készülék ott van a számítógépen és nem tudom eltávolítani...

Újratelepítés jelenleg nem opció.

Bármilyen megoldás?



júl. 23. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!