Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ram bővítés vagy csere?

Ram bővítés vagy csere?

Figyelt kérdés

Van egy 2x8gb g.skill aegis f4-3200c16s-8gis ramom és 32re szeretném bővítenni ha veszek még ugyan ilyen ramot 2x8gb ugye akkor mind a 4 slot betelik fogok érezni lassulást vagy valami problémat vagy megvehetem nyugodtan? Vagy cseréljem le 2x16gbra?

Alaplap:Gigabyte b450 aorus elite rev1.

Proci: ryzen 7 5700x

Ami még érdekes hogy a qvl listán ez a ram nem szerepel még is lassan 1 éve teszi a dolgat


júl. 20. 12:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm igen a legujabb bios van fent :).. Viszont most olyat csinált a gép (hozzáteszem a jó rammokkal) hogy a cpu-dram-vga ilyen sorrendbe pirosan villágitotak de nem folyamatosan hanem egyik jelzet elaludt jelzet a másik utánna a harmadik de nem indult a win.. Biosba nem piszkáltam semmit.. Kikapcsoltam a tápot kihuztam vártam egy kicsit utánna elindult a win.. Ez most nem tudom miért csinálta
júl. 23. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!