Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i7 2600k -gtx 1050...

Intel i7 2600k -gtx 1050 zotac 2gb grafika -32gb ram -tudnátok pár ujj játekot ami ell futna minimumon ezen a konfigon ?

Figyelt kérdés
júl. 12. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Új játékok közül nem nagyon, mert még a proci csak-csak de a 2gb-s videokártya meg már maga az amire képes a GTX 1050 az kevés. Ha betudnál szerezni egy GTX 1660-at már az is előrelépés lenne, de utána egy modernebb proci sem ártana minimum AM4 vagy LGA 1200 platformon lévő 4 mag 8 szálas processzor de inkább 6 mag 12 szál, olyan alaplappal ami támogatja az Intel 11. Gent vagy a Ryzen Zen 3 (5000-es) procikat.

De egyébként akad néhány új játék ami elmegy még vele és a 2022 előttieknek a többsége szerintem minimumon még eldöcög vele.


[link]


[link]


[link]


[link]


És itt egy ellen példa, sok játékban sajnos lehet, hogy így fogsz járni és a ez első sorban a vram miatt lesz! A másik teszt video is ezt támasztja alá mert az RX 460 pedig még gyengébb kártya is és azon mégis megy.


[link]


[link]

júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt kb. 4-5 év AAA játékai szerintem felejtősek ezzel a konfiggal, de nagyon sok indie címet is találsz steamen, amiket direkt alacsony gépigényűre csináltak, azok közt válogass.
júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát jelenleg a Resident Evil 4 Remake és a god of wart játszom pedig ezzel a konfigal recenés nélkül mennek pedig játszható kategóriában
júl. 12. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát fura, nekem anno a Resi 2 Remake például nem futott túl jól a 1050 Ti-vel, nem sokkal később le is cseréltem, és ez már jó pár éve volt... De ha neked mennek ezek, örülj neki.
júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 es beallitasok?

elvileg 4GB vramot ir re4r es gow hoz is


720p potato-low 25fps meg azert nem tul jo akkor se ha 0,0001% low fps is fixen 25 (megjegyzem 30 se tulzottan

ha 1080p Medium fix (min) 30 megvan akkor tenyleg szerencses vagy


mindenesetre fps ismerete nelkul is ha valoban elvezhetoen tudsz vele jatszani


barmilyen ujabb es erosebb legalabb 4GB os vga nagy elorelepes egy normalisabb 1650 is sokat dobhat mar ra +60% ot kb.


30 helyett 48fps, sokat szamithat foleg stabilitas teren

júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!