Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus TUF Laptop akkumulátora...

Asus TUF Laptop akkumulátora miért merül le kikapcsolt állapotban?

Figyelt kérdés

Feltöltve kikapcsolom a notit és pár nap múlva mikor bekapcsolom, akkor az akkumulátor pár %-on van, vagy teljesen lemerült. Mitől van ez? Windows 11 van a gépen.

Viszonylag új a noti.



júl. 11. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos kikapcsoltad? Mennyi az a pár nap?
júl. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- Az "Energiagazdálkodási lehetőségek"-ben lehet beállítani, hogy kikapcsoláskor ne alvó állapotba kerüljön.

[link]


- Azt is meg kell nézni, hogy van-e olyan USB csatlakozó amelyikben kikapcsolás után is van benne áram. Az ilyen USB-be nem szabad benne hagyni semmit kikapcsolás után. - Kikapcsolás után csatlakoztatod USB-re a telefont, ha tölti akkor abban van áram.


- pl. az én Acer laptopomon van ilyen USB.

júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-3 nap vagy egy hét. Az alvóállapotot kikapcsoltam én is. Nincs rákötve semmi, mert táskába teszem.
júl. 12. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!