Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kikapcsolt állapotban miért...

Kikapcsolt állapotban miért nem tölt az új laptop?

Figyelt kérdés

Napokban vettem egy asus vivobookot, de kikapcsolt állapotban egyáltalán nem tölt az aksija. Ha bekapcsolva dugom rá a töltőt tökéletesen működik.

Meg a kis töltést jelző led is világít, de semmi töltés.



2023. júl. 30. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, az enyém csak egy olcsó kis használt laptop, de tölt kikapcsolt állapotban is. Garancia szervizt keresd meg, ők meg tudják mondani, hogy mi okozza ezt?
2023. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem tölt kikapcsolt állapotban? Rajtahagytad vagy 3 óráig és nem lett magasabb az akkumulátorod töltöttségi szintje?
2023. júl. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagyis nem megy fel a töltöttség %? Fogyasztásmérő mit mond, valóban nem vesz fel áramot ekkor?
2023. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ha nem megy az angol, szólj! :)


Step 1: Click the Windows “Start” button and right-click “Computer.”

Step 2: Click “Manage,” then “Device Manager.”

Step 3: Click the “Batteries” section. A list of devices will appear.

Step 4: Right-click the “Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery” device and click “Uninstall.”

Step 5: Click the “Action” menu item and “Scan for Hardware Changes” to reinstall the driver.


Restart the computer and the issue should be fixed.

2023. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen nem megy fel egyáltalán a töltöttség.

4-es:

Igen próbálkoztam már ezzel, letöröltem a drivert, újratettem, frissítettem, de ugyanúgy rossz. Biosban sem találtam semmi rendelleneset.

2023. júl. 31. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezt az Asust vidd el a garancia szervizbe, valami a töltővel vagy az akkuval nem jó.
2023. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!