Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfiguráció megér 20k-t?

Ez a konfiguráció megér 20k-t?

Figyelt kérdés

Csak netezgetésre és néhány alap játékra kellene mint pl Lol.

[link]


júl. 11. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ház és tápegység nincsen hozzá, így ezt nyugodtan megduplázhatod ha ebből valami használhatót szeretnél csinálni. De ez a gép gyakorlatilag már az elektronikus szemét kategória sajnos.
júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Értékeletlen eladó. Ezért ne adjál pénzt. Egy 10-est még nagyjából rá kellene költeni.

[link]

Erre is kellene még költeni(még legalább 4 giga ramot, egy ssd-t, tápot cserélni) de ez egy teljesen más dimenzió.

júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A #2 által linkelt gépből "szörnyet" lehet csinálni apránként. Abból az Fm2-es izéből nem lesz semmi semi komoly már.
júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez már retró. amúgy nem gáz. De nem mai használatra van. Meg alapvetően az amd elég gagyi volt akkoriban. De kinek mi ...
júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tett hozzá egy tápot is, bár így már 25k az ára.

[link]

júl. 12. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát tápot nem sikerült, csak ilyen improvizált robbanóeszközt :D
júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ehhez hozzáteheti a toronyórát láncostól, ez akkor is csak egy FM2-es alaplap és proci lesz, ami már a megjelenésekor se volt egy nagy szám, most meg pláne.

De hát te tudod. Én mindenesetre ebbe nem ölnék pénzt.

Belinkeltem egy AM4-est fentebb. Nem opció?

Ne értsd félre, nem én hirdetem, csak piszok jó áron van. Az AM4-es alaplapok kb 20-tól indulnak használtan. Ott meg 25-ért kapsz egy majdnem komplett gépet. Egy ssd bele és csak be kell kapcsolni. Egy bios frissítéssel az 5000-es Ryzen-ek is mennek vele.

De a te döntésed, a te pénzed.

júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretsz játszani, a lol azért elfut az Athlonon, de mi a baj a Ryzennel? Túl erős? 🤣

Később valami komolyabbat nyomnál, mondjuk bármit.

25000-ért brutális proci van bele

[link]

16 GB DDR4-et bármikor találsz 10-ért

[link]

És így lazán visz egy ilyen kártyát:

[link]


A táp ebben és abban is f@s, de legyen 20000.


Erre apránként rádobsz 100.000-ret és az AlanWake2 elfut rajta.


Most a kettővel majdnem ugyan ott vagy, de egy ilyen lehetőségtől kár megfosztani magad.

júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!