Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a félkonfig megér 16000FT-ot?

Ez a félkonfig megér 16000FT-ot?

Figyelt kérdés

Asus z170 Pro Gaming Alaplap

G3900 proci + hütő

4GB DDR4 ram


Ennyi infó van róla külföldi oldalon. 50Euro



2019. júl. 6. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az alaplap 20ezer használtan, szóval igen. De azért figyelj oda, gyanúsan olcsó, főleg hogy "külföldi" oldal és csak ennyi infó.
2019. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megbízható oldal? :)
2019. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsó, már tényleg a gyanúsan olcsó kategória. Alapos utánajárás nélkül ne vedd meg semmiképpen.
2019. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem átb***ás, akkor simán. Amúgy lehet, hogy tényleg ennyi, ha valaki csak szabadulni akar tőle.
2019. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külföldön bizony léteznek ilyen "túl olcsó hogy igaz legyen deal-ek", amik nem kamuk.

Én például vettem google home mini-t egyenesen a google weboldaláról 8 euróért (eredeti ár 50 euró), egy promo kóddal amit ebay-on vettem. Be is szereztem 8-at, mert csak annyit engedett. De például lehet venni 170 euróért teljesen patika állapotú iPhone 7-est is, 1 év garival ebay-ról, jó értékelésekkel. Holott magyarba 80 ezret is elkérnek érte használtan gari nélkül.. 5s-t vettem már így 100 euróért, amikor még simán elkértek érte 100 ezreket is akkoriban. És tényleg eredeti, karcmentes az egész.


Szóval simán igaz lehet ez a hírdetés. Bár ha nem valami ismert oldalon árulják és Európán kívülről érkezik, akkor inkább hanyagolnám. Ebay-ról simán bevállalnám, mert ha valami nem okés, visszaküldik telibe a pénzed.

2019. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végül is megvettem. Működik rajta minden.

Azért adta ilyen "olcsón" , mert semmihez sincs doboza az alaplap hátlapja is elkeveredett neki. Fél éve csak porosodott.

2019. júl. 15. 23:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja a Willhabenen hirdette Bécsben.
2019. júl. 15. 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!