Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Asrock alaplapok jók?

Az Asrock alaplapok jók?

Figyelt kérdés
Én ezt néztem ki: Asrock M3A770DE szerintetek elég jó meg vegyem?
2010. okt. 31. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma már abszolút jók, nyugodtan megveheted.
2010. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jenci ***** válasza:

Én nem ajánlom ezt a márkát.Ebben is lehet találni olyat,ami kihúzza 1 évnél tovább,de semmiképpen nem vennék Asrockot.


[link]


Inkább ezt.

2010. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Asrock a legrosszabb az összes közül. Ha olcsó lap kell, vegyél MSI-t, azok minőségben is megállják a helyüket.
2010. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
simán jók. nyugodtan megveheted. nekem egy 780gxh/128m-em van már elég régóta, kifogástalanul működik, és tuningban is jó.
2010. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél!És ezt nem csak azért mondom, mert a neve is rosszul hangzik!Most egy ilyen lapom van, és ha kikapcsolok egy olyan hosszabbítót ami egy áramforrásra van kötve a géppel, akkor elmegy az egerem.Újabban a net csatlakozót kell windows indításkor kihúzni, majd bedugni és csak akkor lesz netem.Szerintem szánj rá 2000Ft-al többet és annyiért kapsz egy márkásabbat (Gigabyte-t ajánlani tudom)
2010. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előzőnek: megmondanád mikor vetted azt az alaplapot?
2010. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

1 éves a lap kb.De annyira nem kell éltetni az AsRockot szerintem, meg még sokak szerint.Pláne az tudja, aki régóta tapogat a kezében PC alkatrészeket és sok dolgot látott/tapasztalt.Mindenben vannak hibás darabok, de azért nem mindegy milyen mértékben.Plusz a chipset hűtésről és melegedésről nem is beszélek.Csak vess egy pillantást a kérdésben szereplő, és az egyik kommentelő által linkelt képen szerelpőre.

2010. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak azok mondják, hogy jó, akiknek az van. Mindenki más szerint borzasztó. Volt már dolgom ilyennel, azért is küzdeni kellett, hogy egyáltalán lássa a memóriát. Az se volt mindegy, hogy milyen sorrendben raktam bele, mert a hülyéje még az közös időzítéseket se tudta magától kiszámolni.


Biztos van 1-2 ember, akinél jól működik, de nem vennék olyat a világért sem. Gigabyte vagy MSI mehet.

2010. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már vitte el a 8600GT-t AsRock deszka. (Kb 3 éve volt)
2010. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok köszönöm :)
2010. nov. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!