Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jók az asrock alaplapok?

Mennyire jók az asrock alaplapok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az újakkal abszolút nincs gond, hiába vannak elvetemült Asrock utálók. ASUS leányvállalata, van hogy jobbakat dobnak piacra, mint az anyacég.
2010. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 alaplapjukból eddig 3-al semmi bajom nem volt, mindeggyik használva volt pedig 2 évig kb.
2010. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na inkább ne. Hiába "ASUS", mivel azokat az alaplapokat adják el AsRock ként amit nem mernek a saját kategóriájukban eladni.
2010. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, nekem konkrétan egy példánnyal nagyon meggyűlt a bajom.

Ez egy asrock 4coredual sata2 nevezetű darab a cégünknél.


Senki nem akarta elhinni nekem a hibajelenséget, annyira megmagyarázhatatlan, egy szervizes is hülyének nézett, amíg nem látta ő is... Valószínűleg majd itt is beszólnak az okosok.

Tömören fogalmazva az volt a baj, hogy sorban zabálta meg a ps2-es billentyűzeteket. :P Viccesen hangzik, de annyira nem volt az.

Rákötöttünk egy bármilyen billentyűzetet, hetekig tökéletesen működött, aztán a billentyűzeten pár betű elkezdett meghalni. Pl a del gomb. Nemtudtunk belépni bios-ba, és win alól se működött. Utána követte sorban a többi. Pl az "a" persze így már nem lehetett használni, ezért vettünk új billentyűzetet. A régit természetesen kipróbáltuk másik gépen is, de már ott se működött. Új billnél pár hét, és ismét elkezdődött, vettünk harmadikat. Pár hét, és ismét.. :P


Akkor vittem szervizbe, teljesen hülyének néztek. Azt mondták, hogy ha tényleg tapasztalnak ilyet, akkor fizetnek nekem egy sört.

A fickó rákötött egy bill-t, és hetekig úgy hagyta. Nála is előjött. :) Sört nem kaptam, de azóta legalább nem néznek hülyének. Azt mondják hogy lehet, hogy valahogy túlfesz tüskét kap a bill, de nem tudják, hogy ez hogyan lehetséges. Utána usb billentyűzetet használtunk hozzá, de pár hónap után az alaplap végképp feladta a szolgálatot.

2010. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 21:26

Tudom, hogy nem szép dolog más nyomorán nevetni, de ettől padlót fogtam. XD

2010. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 2 alaplapból 2 megdöglött.


büdös életben nem veszek többé olccccccó alkatrészt!

2010. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszak,attól hogy a legalja közé tartozik és olcsóbb a márkásabbnál ha kifogod még többet is tud.Ugyanez igaz memóiákra is.Nem fontos corsairt venni megteszi pl.az apacer is.
2010. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!