Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát ajánlotok...

Milyen videókártyát ajánlotok ehhez a processzorhoz?

Figyelt kérdés

A processzor az egy ryzen 5 2600 6 magos.


Assasins creed Valhallával,Red Dead redemption 2-vel,cyberpunk 2077-el és Baldurs Gate 3-al játszanék főként lehetőleg magas vagy ha lehet ezzel a cpuval, ultra grafikai beállításokon.


a mostani videókártyámmal a fent említett címek főként alacsony beállításokkal,illetve egy-két közepes beállítással mennek.


A Baldurs Gate 3 automatikus grafikai beállításai,ami a géphez állítja be a grafikát egyébként ultrára állította a beállításokat,de mégis alacsonyan tudott csak működni.


ebből feltételezem,hogy a videókártya a gyenge, a processzor és a többi alkatrész megfelelő.

milyen amd videókártya lehet jó a fentebb leírt igényekhez?



júl. 7. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Arról nem nyilatkoztál mennyit költenél, de legyen a Rx6600.

[link]

Jól érzed, a grafikának nem a processzor szab gátat. Ahogy elnézem, (meg látom is egy 2700x-em van rx6600xt-vel) hagy a kártyában a proci, de nekem is hasonló az élmény.

[link]

júl. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

azért nem írtam,hogy mennyit költenék,mert egyenlőre azt akartam megtudni,hogy milyen videókártyákban gondolkodhatok.


még egy kérdés: Mi a különbség az rx6600 és az rx6600 xt között?

az xt miben tud jobbat/kevesebbet?

júl. 7. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A 6600xt erősebb csak ennyi.

[link]

júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köazi a választ😁
júl. 7. 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!