Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit adnátok ezért a...

Mennyit adnátok ezért a laptopért, konfigurációért?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy meghirdetem a jelenlegi gamer laptopomat, amelyet tavaly vettem (jelenleg még hibátlan, garanciális), hogy egy erősebbre cseréljem, anélkül, hogy hatalmas összegeket kelljen később belefektetnem.

A következőről van szó:

[link]

(ASUS ROG Strix G15 G513IC-HN014 Szürke).

A vásárláskor upgradeltem a RAM-ot 16 GB-ra és rakattam bele egy 1 TB-os SSD-t (500 GB + 1000 GB).

Tehát használtam, de garanciálisan, hibátlan állapotban (és hivatalos helyen szereltetve a bővítést) mennyit adnátok ezért, mennyiért kelhet el?



júl. 3. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Újonnan 370 ezerért árulják ugyanezt, így egy kevesebb mint 1 éves gépnél okkal gondolom, hogy elkelhet 300 ezer felett."


Ne haragudj, de ez egy éve sem ért 370 000-ret, nemhogy ma. A proci benne már lassan 4 éves, a videokártya is csak azért van, hogy lehessen mondani, hogy dedikált, de játékra érdemben nem nagyon alkalmas, maximum ilyen esport címek futtatására megkérdőjelezhető teljesítmény (60FPS környéke) mentén. Ugyanilyen videokártyával felszerelt laptopokat már 250k környékén lehet találni, csak újabb procival (intel 13. generációval vagy 5. generációs Ryzennel, ami azért jelentős teljesítménybeli ugrás), 16GB rammal.


Ezt a gépet szerintem nagyjából 220k-ért lehetne meghírdetni, de én 180k fölött bármi ajánlatot elfogadnék, annál többet szerintem nem ér.

júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

200-230

Ez egy allja belépő gép. A strix feliratok csak árnövelő átbszások... használtpiacon ezzel már nem versz át senkit

júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem áll szándékomban átverni senkit, nem fogok többet írni róla, mint amit tud. Akkor ennek környékén hirdetem meg (amikor tavaly vettem, hirtelen kellett választanom valamit, mert meghalt az előző gépem és nem volt idő a szokásos részletes körülnézésre).
júl. 4. 08:57
 14/14 anonim ***** válasza:
150.000
júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!