Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beszorult a videokáryta...

Beszorult a videokáryta müanyag pöcök nincs ki oldva végén csatlakozonál ?

Figyelt kérdés
Visszont vissza rakni se tudom ilyenkor mit lehet teni szerelö meg tudja oldani bagy kuka az egész?

júl. 3. 17:17
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
A pcie foglalat műanyag pöcke szorult be amibe a videokártyák dugod?
júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amibe be dugom kártyát és kattana egyet https://www.youtube.com/watch?v=IrS6ah84hQU&ab_channel=BenJump ez műanyag klip amit le is lehet szedni
júl. 3. 20:56
 3/8 A kérdező kommentje:
De már viszem szerelőhöz csak arra vagyok kíváncsi meg lehette csinálni sérülés nélkül
júl. 3. 20:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg ez csak tarja kártyát
júl. 3. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátnődet hogy segítsen megpöckölni a pöcködet mert ez neked egyedül nem megy.
tegnapelőtt 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A videokártya kivétele azért nem bonyolult kiveszed a shield-nél az 1-2 csavart utána megnyomod lefele vagy oldalra a pöcköt és szinte kiesik a kártya. Vissza felé óvatosan berakod kattan a pöcök, vissza rakod a csavart.
tegnapelőtt 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja persze az újab kárnyákat nézd meg olyan nagyok hogy, eleve semmit nem lehet látni az alaplapból.És ebböl is van legtöbb hiba sokan akik videókon pc raknak össze azzok is szenvednek néhány kártyánál ha nem vágják ki.Melesleg szerintem elvárható lene 100000ft alaplapoknál meg 1 millios kártyáknál hogy, az alaplapokon kötelezö legyen egy gomb ami nyitja ezt a müanyag klipet.Vagy katanáson kivül legyen egy biztosab jel 2024-ben.De nyilván szándékosan van igy hogy, ki venni se lesen lassan.
tegnapelőtt 09:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert én is igy voltam vele mint a 6 ja majd ki vesszem jól meg is szívtam.
tegnapelőtt 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!