Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy táp amin nincs 6...

Darklord88 kérdése:

Adott egy táp amin nincs 6 csatos pci csatlakozó külön.?!Ha egy 6 vagy estleg 8 pines vgát akarok a gépbe tenni egy átalakítóval pl

Figyelt kérdés
[link] az jó lesz és müködni fog?
máj. 12. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a tápon olyan csatlakozó, és olyan kártyát használnál ami igényli, ne használj átalakítót.. Kukázd azt a tápot.
máj. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

amit linkeltel az csak 6pines

annyira nem mindegy hogy most 8 vagy 6pines vga d lesz

6pinea ugy 150W maxnal all meg

mig 8pines 225W nal (75W al tobb)


ismerni kellene azt a tapot, ha nagyon regi es/vagy nagyon kisteljesitmenyu erdemesebb cserelni


mivel relative eleg nagy fogyasztast tervezel beletenni

es aznalja regi tapok nem feltetlen fogjak birni


pl. Ha a tap markaja is Akyga akkor erosen felejtos amit elgondoltal, de te tudod

máj. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta PCIe táp az általában nem véletlen, a táp nem "szeretne" ekkora tehelést.

Pl ez egy népszerű hulladék:

[link]

máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen táp? Brand PC-hez tartozik? Mekkora teljesítmény van ráírva?
máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aproxx 500w elméletileg
máj. 12. 16:31
 6/8 A kérdező kommentje:
És egy gtx 1060 vgát tervezek bele ami 120w elméletileg.
máj. 12. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:

A Phenom-ról sem tudtunk lebeszélni 3-4 kérdés alatt, szerintem erről sem tudunk! 🤣

De neki futok mégegyszer!

A Proci 125W TDP-jű, ennyi áramot meg is bír enni, szerintem tuning nélkül is. A 1060 120W-ot kér, a többi motyó legyen 50W. Olyan 300W körül meg is áll a gép.

Ez a táp egy integrált VGA-s irodai gépben, amit nem sajnál az ember még elmegy. Ekkora terhelésen nem bír stabil feszültséget tartani, random tönkre tehet dolgokat. Jó esetben csak összeomlik random a gép rossz esetben visz magával 1-2 alkatrészt.

Egy minőségi tápegység esetén 10000:1-hez az esély, hogy nem jó. Itt max 10:1-hez, megcsinálhatod amit kitaláltál, (szerintem meg is fogod) de ajánlani senki nem fogja.

Ja: azért drukkolok, hogy bírja nem vagyok g****i.

máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, az kuka. Még egy alig fogyasztó, videokártya nélküli gépet is simán tönkretehet az a hulladék.

[link]

Valahol itt indul a minőség.

De hardveraprón van használtan olcsóbb:

[link]

máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!