Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van rá mód, hogy Pendriveről...

Van rá mód, hogy Pendriveről elinduljon zenét ezen a hangszórón? van olyan átalakító amit ha rákötök tudom működtetni? Sajna nem látok rajta gyárilag Usb csatlakozót pendrivnek.

Figyelt kérdés

Harman/Kardon Onyx Studio 7 a hangszóró


[link]


2023. júl. 18. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs...
2023. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kézikönyve:

[link]

szerint erre kétféleképpen lehet zenét küldeni: Bluetoothon vagy egy vonalbemeneten keresztül. Tehát mindenképpen kell egy olyan eszköz, ami a pendrive-on levő számokat lejátssza és Bluetoothon vagy analóg vonalkimeneten keresztül elérhetővé teszi.

Ez alkalmasint valamilyen számítógép/laptop vagy OTG-képes (a pendrive csatlakoztatása miatt) okostelefon.


Ámbátor egy teszten:

[link]

a termékről készült képen:

[link]

látható egy "Service" USB-port, de az a szoftver frissítésére szolgál.

2023. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es tudsz ilyen eszközt mutatni ami segíthet?
2023. júl. 18. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettőt is írt...
2023. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Teszel egy PC-t a pendrive és a hangfal közé.. :)
2023. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy telefon erre miért nem felel meg? A telefonra rámásolsz végtelen mennyiségű zenét, a jack-be beledugod a hangszórót és szól.
2023. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt én sajnos nem tudom megmondani. Nem az enyém ez a hangszoró. A tulajdonosa nem szeretné telefonrol használni. Ezért keresek neki USB-s megoldást.
2023. júl. 18. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem az emberedet. Bluetooth-al is lehetne vele zenét hallgatni 10 méteren belül a telefonról. Na mindegy, ízlések és pofonok... Az USB csatlakozó csak az akku töltésére szolgál rajta, úgyhogy azon nem lehet zenét hallgatni. DE. Van rajta egy 3,5-ös jack bemenet, amire rá lehet kötni egy MP3 lejátszót, ha minden áron még valamit akar magával cipelni. Valami ilyesmit:

[link]

Van pendrive formájú is, ha minden áron azt akar:

[link]

Ezekbe csak egy SD kártya kell.

2023. júl. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!