Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy fél terrás külső...

FatYouBálint kérdése:

Vettem egy fél terrás külső ssd-t, hogy rákötöm xbox seriesre. A konzol átformázta a tárolóeszközt. De megbántam és inkább használnám tárolásra. A probléma ott van, hogy PC- n az ssd eszközelűen át megjelenik, de megnyitni nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lemezkezelőben nézd meg, az eszközkezelő csak a hardverek listája - ha látja a gép, az már jó. A lemezkezelésnél tudsz kötetműveleteket végezni (pl. formázás).
tegnapelőtt 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lemezkezelőben megjelenik a c d és e merevlemezek. Ezek alatt lemez 0 partíció 1, lemez 0 partició 2, lemez 0 partíció 5, lemez 1 partició 1, lemez 1 partíció 2. Mindegyik alapértelmezett és kifogástalan állapotú. Úgy érzem nem itt van a kutya elásva.
tegnapelőtt 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem értesz hozzá és nem használod a józan eszedet se, akkor nehéz segíteni. Jobb katt menüt próbálgasd azon az ssd-n a lemezkezelőben, és duplán ellenőrizd, hogy nem a belsőt gyalulod-e le.
tegnap 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
C, D, E. Ezek merevlemezek a gépemen. Az Ssd meg se jelenik...
ma 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!