Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy logitech G535...

Vettem egy logitech G535 fejhallgatót a napokban és az a problémám vele hogy ha felveszem a hangot a fejhallgatón akkor a gépen (windows) is felveszi, de én külön szeretném kezelni a kettőt. Valami tipp hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Veszel olyan fejhallgatót, ami a saját hangerejét állítja, nem a forrásét..
tegnapelőtt 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értelmes választ vártam...
tegnapelőtt 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt kaptál.
tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát nem igazán ez nem épp oldja meg a problémám mivel más bajom nincs vele csak ez
tegnapelőtt 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet azon felfogni, hogy ez nem egy állítható feature?
tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ha mondjuk ezt írtad volna elsőnek akkor nem lenne ez... nem bunkó módjára válaszolsz
tegnapelőtt 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
A fejhallgató passzív eszköz, azt a hangot adja amit a forrástól kap. Ha állítod a hangerőt, akkor a forrásét állítod. De nem értem ezzel mi a baj, hiszen eléred a kívánt hatást, változik a hangerő a fülesben.
tegnapelőtt 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az hogy szerintem nem elég hangos az előző fülesemhez képest amit külön is lehetett állítani de valami tipp arra milyen beállítást érdemes rá tenni a G HUB-on?
tegnapelőtt 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy EU előírás a hallásod védelmében. Semmi sem fog olyan hangosan szólni mint eddig, mármint ami consumer elektronika. Audiofil éa stúdió kategóriában fog, de ahhoz nem csak olyan füles kell, hanem forrás is.
tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lali51 ***** válasza:
Próbálkoz a CheVolume programmal.
tegnapelőtt 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!