Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sos segítség kellene miért...

Peti20519 kérdése:

Sos segítség kellene miért nem indul el magától a monitorom új CPU hűtő felszerelése után, többi lent?

Figyelt kérdés
Csak hogy röviden leírjam, új CPU hűtőt vettem, ugyanis az előző nem pörgött be magától. Már alapból ott kezdődtek a problémák hogy az előző hűtőre a processzor rá volt égve (a paszta) és úgy kellett késsel leszednünk. Nagyon vigyáztunk rá, de meg van az esélye annak hogy 1-2 magocska elferdült mikor megpróbáltuk visszarakni az egészet mikor még egybe volt az egész, de ez nem feltétlen az eset. Ugyanis jelenlegi állapotában össze van rakva a gép, és müködik, elindul, de viszont ha egy picit is jobban rászorul a procira a hűtő, vagy ha megmozdul az egész gép, kikapcsol. Másik probléma meg itt jön, ami valószínűleg ennek a folyamata, hogy a monitor nem kapcsol be , úgy hogy működőképes, csak kijelzni hogy nincsen kapcsolata. (Előző hűtő egy AMD Wraith , új pedig egy Noctua U12S (AM4)) Én proci problémát tippelek mindenek után. Nagyon kellene segítség. Tippek?

jún. 26. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak hogy tisztázva legyen mégegyszer a dolog. Mikor a proci benne van a gépben, akkor eltud indulni a gép, minden működik, de ha egy kicsit is rászorítok, rendesen a hűtőre, kikapcsol, vagy ha csak egy picit is hozzáérek kikapcsol. Ha béken hagyok mindent akkor megy, de akkor meg a monitor nem indul el, még biost sem adja be, de működőképes lenne. Nemtudom mi lehet a baj, szóval minden ötletet, opciót meghallgatok. Amit még megjegyeznék amikor még megnéztem a procit, olyan volt mintha 1-2 ellenne hajolva (amit én ha úgy tudom, nem akkora baj), eltörve nem igazán láttam semmennyit. Szeretettel várom az ötleteket.
jún. 26. 22:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira erőből meghúztad a csavarokat hogy elgörbült az alaplap hátulján levő lemez vagy az alaplap is. Ezeket kevésbé kell(ett volna) meghúzni mint autón kerékcsere után.
jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg van az esélye, de, nem hinném. Ugyanis annak pontosan mi köze lenne ahhoz hogyhs hozzáérek, picit meghúzom, megnyomom a CPU hűtőt (vagy magát a gépet elmozdítom) kikapcsol a gép. Mármint, akkor tulajdon képpen el sem kéne indulnia a gépnek, nemde?
tegnapelőtt 02:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom egyéb helyeken, annak hogy "hajlott" az alaplap, nem igazán lenne szabad akkora de bajnak lennie hogy csak úgy leáll, és ne adjon be semmit.
tegnapelőtt 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!