Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy be időnként vagy...

Miért fagy be időnként vagy befagy és restart?

Figyelt kérdés

pontos választ kérnék

befagy a gép bizonyos idő után aztán restartol

ha reggel bekapcsolom a böngészőt és nyomok egy windows + l -t akkor hazajövök délután és restartolva van a gép

2 hete hugom elrontotta és olyan csinált h betöltötte a windowst de utána restart

ujraraktam a windowst + format c

benchmarkoltam pcmark 2005el nemfagyott be semmi se

ezt csak időnként csinálja pl filmeknél vagy stb

vagy amikor belövöm az msnt akkor van amikor befagy és kell vele várni 3-4 percet minimum

a tápnál(350W) a feszültségek rendbe vannak a hdd most lesz 4 hónapos (SGWDC WD2500AAJB-00J3A0 (250gb)) cpu az régi de fél éves az új hütés rajta és van paszta is (Intel Celeron D 326, 2433 MHz ) és van 2db RAM :

DIMM1: Kingston K 512 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-2-2-6 @ 133 MHz)

DIMM3: GoodRAM GR400D64L25/512 512 MB PC3200 DDR SDRAM (2.5-3-3-8 @ 200 MHz) (2.0-2-2-6 @ 133 MHz)

ezt eddig nem csinálta csak amióta tesom elrontotta és ujraraktam azóta csinálja ezt

légyszi valaki segítsen :( mrt nincs pénzem uj gépre

a graf kárty ati radeon 9550 128mb (legujabb driverrel 2010 feb) és dx9c 2010jun

32bites XP SP3-at magyar nyelvü

SP2est használtam kb 4 évig és aztán áttértem SP3-ra

windows update és stb kikapcsolva

bekapcsoltam neki a vendégfiókot de közbe én nem voltam itthon

és amikor hazajöttem és bekapcsoltam már nem müködött csak töltötte a windowst és restart

és ezután raktam ujra a wint

szoval a tápot kitakarítottam a multkor és raktam oda olajat h jobban pörögjön

letakaritottam az egészet

ez lehet gond ?

[link]

:O nincs 2 hdd-m

ezt először látom vagyis ez előtt ezt nem mutatta ...


2010. okt. 29. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából irtál egy oldalnyit de lényegi tartalma semmi, vagy csak nekem nagyon zavaros?:)
2010. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nállam is ez a probléma. :/
2010. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondat kezdő nagybetűk, írásjelek ahogy látom egyátalán nincsenek.
2010. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt a fenti három válasz.

Másrészt egy GB RAM - főleg, ha két darabban van - semmire sem elég, ne csodálkozz, hogy msn-nél fagy.

A cpu környékén kéne körbenézned, nem feltétlenül csak a hűtéssel lehet gond.

A gépet meg valszeg nem csak a tesód kúrta el - ő max beszedett valami vírust, ami miatt újra kellett telepíteni -, hanem te nyomtál félre valamit újrahúzásnál, esetleg valamit rosszul állítottál be, nem teljes, hanem csak gyors formázást csináltál (teljes kéne), vagy nem tettél fel valamit, amit kellett volna.


Legközelebb kéretik normális leírást adni a problémáról, és értelmes magyar mondatokat használni, nem msn-en vagy.

2010. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

bocsi de már 2 napja vártam a választ ezt már másodszor írtam ki de sajnos nem válaszolt senki semmit

holnap megpróbálom átvinni a szomszéd szaküzletbe remélem tudnak segíteni és remélem megtudom velük beszélni a nem formázást mert sajnos sok dolog van amit nem tudok kiírni dvdre

köszi szépen

2010. okt. 29. 20:36
 6/10 lambo96 ***** válasza:
:O:O:O -565891433°C fokos HDD xDDDDDDDDDD
2010. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 szer volt ilyen videókártya a gépemben és nálam is voltak ilyen lefagyások amikor a legfrissebb drivert használtam aztán egy régebbi 6-os(6.8) verziójú catalyst oldotta meg a problémát.
2010. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jah és

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:55


hány éves vagy 14?


Gondolom te még nem éltél mikor bőven 1 gigánál kevesebb ram volt a gépekben mégis tudtak vele játszani nemhogy msn-ezni.

2010. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20:45 re

Csak, hogy tudd, informatika szakon tanulok, és már rég nem abban a korban élünk, mikor 1 GB ram alatt bármi komolyabbat lehet kezdeni a géppel.

Egyrészt haladni kell, ez viszont nem történne meg, ha a gyártók nem egyre nagyobb rendszerigényű programokat írnak, hogy az újabb, drágább hardvert kelljen megvenni.

2010. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én meg viszont nem tudok élni a korral mert a tárcám nem engedi meg

és én is informatika/elektrotechnika szakon tanulok és 7 éves a gép először fagy le az msn és a többi dolog

7 év után most van vele először gondom

ezelőtt is ugyanez az msn volt fent 14.0 és nem akadt be

2010. nov. 1. 03:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!