Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért merül a Laptop akkumulát...

Miért merül a Laptop akkumulátora, 54%-ot egy hét alatt akkor is ha nincs használva?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán használtam utoljára a laptopomat. Ma ismét elővettem. És 46%-os töltöttségű volt a laptop aksija. Mikor a múlt héten el raktam a szekrénybe akkor 100%-ig volt feltöltve. Most meg csak 46%-on volt. Ez alatt ay egy hét alatt teljesen ki volt kapcsolva. Egy egy hónapos Hewlett Packard laptopról van szó. Szóval teljesen zavaró hogy egy hét alatt 46%-ot áltában merül. Mitől lehet? Nincs / nem volt alvó módban. Teljes kikapcsolás / le állitás volt. Mi lehet az oka?

máj. 22. 11:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-nek! Csak a kérdés alatti "Egy egy hónapos Hewlett Packard laptopról van szó." Szöveg részt kelletett volna elolvasni! Ha el sem olvasod akkor mire is válaszolsz? És nem biztos hogy gagyik! Sőt emellett a szóban forgó "Hewlett Packard Pavilion x360 14 inch 2-in-1 Laptop PC 14-ek1000" Mellett van egy Apple Macbook Air M1 Chipes 2020-as példányom is. Amiben szintén beépített akkumulátora van. És az Apple nem gyárt gagyikat, de a Hewlett Packard is legé ismert márka.
máj. 22. 17:20
 12/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

power off usb charging az olyan mintha powerbank lenne a kikapcsolt laptop vagyis az erre alkalmas usb n tudsz tolteni vele ha ez be van kapcsolva biosban


ha nem indult el ha kikapcsolod gyorsinditast akkor hogy tudtad visszakapcsolni?


eleve ott valami nem stimmel hisz kikapcsolhatonak kell legyen


amugy nem normalis ezekket bekapcsolvs hagyva sem ha igy merul

gariztatnod kellene, de mivel nem akarod igy ezzel kell egyutt elned, valoszinu idovel teljesen meghal es akkor cserelned kell akkut majd


es igazabol ez a jobbik eset ha nem massal (is) gond van

máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!