Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb szamitogep?

Melyik a jobb szamitogep?

Figyelt kérdés
karacsonyra kapok uj szamitogepet csak nem tudom hogy melyik a jobb melyik lenne jobb jatekra a ez az elso: [link] masodik: [link] harmadik: [link] negyedik: [link] kerem a valaszok melle azt hogy miben jobb az a szamitogep mi a jobb benne es korulbelul hany evig fogja vinni az uj jatekokat max felbontason vagy akadas mentesen a valaszokat elore is koszonom!
2010. okt. 27. 01:47
 1/9 A kérdező kommentje:
annyira nem vagyok hulye a gepekhez csak en meg leragadtam a quad core es a dual core nal o.O tul gyorsan fejlodik a technika xD
2010. okt. 27. 01:48
 2/9 A kérdező kommentje:
meg egy kerdes ha veszek egy xbox ot melyiket kell megvennem hogy tudjak ingyen interneten jatszani vagy ez lehetseges? ugy hallotam hogy az ujabbakon lehet de azt ha megveszem akkor mar tudok is vele jatszani online-n?
2010. okt. 27. 02:06
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább állíts össze egy saját PC-t, egyébként amiket linkeltél mindet lehet más-más felszereltséggel kérni...
2010. okt. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xbox-ra kell WiFi Router vagy micsoda, aztán kell aranytagságot minimum 12 hónapra venni és akkor tudsz multizni:D
2010. okt. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem játékra és filmnézésre fogod használni a gépet? Mert erre a célra sokkal jobb egy PlayStation 3, vagy egy Xbox360, mivel ezeken minden játékot fullos grafikai beállításon tudsz futtatni még sok évig. Ugyanúgy rá tudod kötni a monitorra, mintha PC előtt ülnél, csak jobb lesz a grafika. Minden másra (pl. böngészés, MSN, stb.) pedig egy akármilyen PC megfelel.
2010. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xbox grafikája már sehol sincs a pchez képest.
2010. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ink írd le h mennyi kesht szánsz te meg szüleid a gépre és ha akarod írunk neked egy jó összeállítást! :)
2010. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
es xbox ra sima pc monitort akro ra lehet kotni hat de hogy kell egy vga atalakito vagy van az xbox on vga kimenet hogy bebirjam dugni a pc monitoromat es ha radugom az usb bilentyut es az egeret akkor kell meg valamit csinalni vagy mar hasznalhatom is megneztem 1 evre 30 dollar az internet az nem olyan veszes ez a xbox 250 gb slim az szerintetek jo hany szazalek a 3led es hiba (tudom hogy a microsoft egy szoval se mondta hogy slim de a legtobb ember ilyenkor tudja hogy melyik xboxra gondol a masik ember) en mindenhol 250-300 dolcsiert latom ezt az uj xboxot akkor korulbelul anyiert szerintetek meg is eri??
2010. okt. 27. 21:19
 9/9 A kérdező kommentje:
az utolso kerdesem xboxal lehet jatszani sima tv n ami nem plazma vagy LCD tvv sima hagyomanyosal ami amugy elegge szeles ha igen akkor mennyivel szebb plazma tv n vagy kepernyon?
2010. okt. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!