Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a psp2 vagy a...

Melyik a jobb a psp2 vagy a számítógép?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én a PC-re szavazok, de pusztán azért, mert nem csak játékra használom.
2010. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
psp2 az mi?
2010. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

xD ,MÁR mint ps2?

Én arra szavazok ,végül is gépen is rengfeteg játékot vittem már végig de vamiért ps2őn élvezetesebb volt. Szerintem ha van olyanod vegyél bele király játékokat és már is jo lesz... a gép azért nem mert mindig mindenki oda akar jönni (család) meg jobban rontja a szemet is. ÉS PLUSZBA CSSAK annyit mondok hogy számítógépen mostanában már csak MMORPG-ken játszok (pl :metin2,cabal)

2010. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"jobban rontja a szemet is"


Ez hogy jött össze? A TFT kíméli, míg a CRT írtja a szemed :D


Nyilván ha LCD tévén, vagy plazmán tolod, az más, de akkor se károsabb a gép, hanem ugyanaz (mindegyik káros valamilyen szinten).

2010. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha van egy géped, akkor szerintem psp/ps2 (nem tudom mit akartál írni.

PSP jó akkor is, ha nem útközben használod, hanem csak otthon, és ugyanez elmondható a ps2-ről is (csak ugye azt útközben nem tudod használni).

Bár lassan itt a ps2 halálának napja, mert egyre kevesebb játék fog megjelenni a ps3 miatt, meg alapból elég régi.

Persze van pár ezer régebbi játék, tehát van miből válogatnod.

2010. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
psp 2-ről vannak pletykák de lehet hogy ps2 gondolt
2010. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
PC százor több mindent lehet de drágább is + rontja a szemet . Amugy van ojan hogy ps2p
2010. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem 6 eves koromtol van gepem,szal az jo, psp is kiraly mert van ra final fantasy , meg god of war, meg meg sok kiraly game , ps2-vel eleg sokat toltam ,szal az is k.va jou , es gondolom ,ha lesz penzem beruhazok egy psp2-re (pontositaskepp NGP-re) , mert az egesz vasat atom faszan osszeraktak, mar csak megjelenesre kell varni, hogy jobb-e az egyik vagy a masik azt dontse el mindenki maga, aki az eger+billentyu kombot tartja jonak es a jatekok mellett szeretne mast is csinalni(meg persze FPS-ek) annak szamitogep, aki a teve elotti kanapen fekve szeret egy formas kontrollerrel a kezeben jatszani annak ps2, aki pedig szeret utkozben filmeket bamulni, vagy a benzinkutnal wifizni, es utana kitolni egy palyat a FF Dissidiabol (csak pelda) annak meg psp, amugy meg mindharom masinaval rendelkezem (bar az utobbi idoben nem sok idom van jatszani) es tapasztalatbol beszelek, amugy meg ha igazan jot akarsz ,hivd ki a haverjaidat focizni es hagyd a jatekokat azutanra :)))
2011. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ilyen hülye kérdést!
2011. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sok új model van a ps-nél pspgo psvita
2011. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!