Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom átmásolni?

Miért nem tudom átmásolni?

Figyelt kérdés
Amikor át akarom másolni a C-t egy külső vinyóra, akkor azt írja ki mindig hogy pagefile használatban van, zárjak be minden olyan .. Ez a lapozófájl akar lenni? Mert akkor hogyan tudom rámásolni az egészet?
2010. okt. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod átmásolni a komplett C:-t? Az a rendszeré, rengeteg fájlra írná ezt, hogy használatban van.
2010. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán mit akarsz vele kezdeni külső vinyón?

onnan nem tudsz bootolni vele majd. onnan nem tudod visszaállítani a rendszert vele,

legalábbis nem így hogy csak simán kimásolod a C:-t


erre van más megfelelő módszer.

teljes rendszer mentés a neve.

de azt nem csak sima mentéssel kell csinálni.

nem írom most le mert lehet nem azt akarsz csinálni,,,

2010. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ki akarom menteni az összes dolgot a gépről, mert újrarakás előtt áll!
2010. okt. 25. 23:09
 4/4 Hintalow ***** válasza:

De a pagefile, az konkrétan a lapozófájl, nem privát dolog, hanem az oprendszer része, nem fogja engedni másolni, amíg megy az oprendszer (olyan ez, mintha felállnál egy sámlira, és utána megpróbálnád odébbvinni miközben rajta állsz)

Késöbbiekre: két partíciód legyen, egyiken a saját dolgaid, másikon a rendszer, így nem kell mentegetned keresgélned az adataidat a rendszerfájlok között

2010. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!