Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopokat hol tudok eladni?

Laptopokat hol tudok eladni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a Facebook marketplacera gondolok, hanem olyasmi helyekre, mint a telefonok esetében a rejoy. Azért szeretném ilyen helyen eladni, mert valahogy megbízhatóbbnak tartom ezt a megoldást, mivel félek attól, hogy ha mondjuk prohardveren adom el, vagy a facebookon, akkor átvernek engem, és se laptop, sem pedig pénz nem lesz.
febr. 6. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Vaterán meghirdeted:

"Friss, ropogós laptopok! Most estek le a kamionról! :)

febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a kamionról esett le, a bolti számla is itt van a fiókban. Egyszerűen csak szeretnék váltani egy nagyobb teljesítményű számítógépre. Egyedül a takarója nincs meg, amivel a billentyűzet le volt takarva, amikor első alkalommal kicsomagoltam, de azt leszámítva minden meg van.
febr. 6. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hardverapró, ez az elsődleges és legjobb oldal pc hirdetésekre.


Facebook marketplacen is sok cuccom elkel még. érdemes pc apró csoportokba is berakni a hirdetésedet.


Vatera is még okés.


Biztonság szempontból a hirdetési felület az LÉNYEGTELEN.

Előreutalást vagy személyes átvételt KELL kérned minden esetben. Utánvétes csomagküldés is okés lehet, ha megbízható értékelésű a vásárló, hiszen a futár/automata csak fizetés után adja meg a csomagot neki.

(Nyilván ez esetedben a kockázat az, hogy ha nem veszi át a csomagot, akkor te fizetted a szállítást feleslegesen. De a termékedet ilyen esetben is visszakapod.)

febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen te hírdesd meg, ellenkező esetben csak a tördeékét kapod érte.

Hardveraprón meghírdetheted.

febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan kell csinálni? Mármint nem a hirdetés feladására gondolok, mert az oké, hogy képek, néhány szó a gépről, specifikációk, ár, ez rendben van. De hogyan lehet azt megcsinálni, hogy sem én, sem a vásárló ne érezze egy esetleges átverésnek, csalásnak ezt az üzletet? Mert ha van a vásárlónak esze, akkor csak utánvéttel fogja kérni. De mi van akkor, ha én elküldöm, ő meg nem utal? Nem vagyok jártas ebben, ez lenne az első netes hirdetésem. Az mennyire számít, hogy konkrétan nincs értékelésem a hardveraprón. Azt hallottam, hogy az emberek inkább azoktól az eladóktól vásárolnak, akiknek magas az értékelésük.
febr. 7. 05:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!