Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1440x900 monitor után mennyire...

1440x900 monitor után mennyire lenne előrelépés egy ilyen?

Figyelt kérdés

Ilyen kis felbontású monitort akarok leváltani. Nem tudom, hogy hz nekem a driver 70hz korlátozza le az fps-t. De nem vsyncet használok freesync pedig nincs. Hanem az Amd driveren belül van ez a beállítás. És most váltani akarok normális Full HD monitorra mennyi lesz kép minőségben a különbség? Kár, hogy nem 144hz de ennyi a keret és jó lenne ha újonnan tudnék venni. Egyébként is szoktam játszani ilyen képfrissítésen másnál. Nagyon jó de egyenlőre az úgy jól van. Hardverem is bőven megvan rá, de ott gyakran a Valorant szokott inkább menni. De én új játékokkal is játszok pl mostanában Warzone, Hogwarts Legacy, Rachet And Clank, stb

Ryzen 3 3300X

Msi A520M Pro

XFX Radeon RX 6700 10gb OC

G.Skill 32gb 3200mhz ram

Be Quiet Pure Power 400W L8


2023. nov. 30. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Több, mint másfélszer annyi pixel, nagy különbség.
2023. nov. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!