Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom túlhúzni a...

Kizcar kérdése:

Miért nem tudom túlhúzni a videókártyámat?

Figyelt kérdés

Van egy 5770 Voltage Tweakem és nem lehet tuningolni. Próbáltam SmartDoctorral, Ati Tray Toolsszal, Atitoollal, de játékokban nem volt egy deka fps növekedés sem.

Érdekes volt, hogy amikor az atitoolban tuningolni próbáltam akkor hiába mentem rá a set clockra, töltött egy darabig és magától visszaállt az alapértelmezett értékre.

Valaki mentsen mentsen meg!

Somebody save me!


2010. okt. 20. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy a hűtése, nem engedi tovább, különben túl meleg lenne, és ezért ugrik vissza. Túlmelegedés gátlás van benne szerintem. Vegyél egy 3-4ezres vga hűtőt, és azzal már jü lesz.
2010. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
exactly túlmelegedés:D
2010. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De már másnak is ment gyári hűtővel. Mert ez a Voltage Tweak direkt ilyen jobban tuningolható variáns.

Ezek szerint akkor pont egy ilyen "jó" hűtéssel megáldottat fogtam ki.

2010. okt. 20. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
nemolyanbiztos. Ati kártyáknál a HIS biztosítja a legjobb hűtést. Attólmég, hogy tuningolható, nembiztos hogy a hűtés is jó rajta.
2010. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád hogy milyen gyártmányú, illetve a számítógéped többi alkatrészének típusát is (CPU, alaplap, tápegység)? Úgy többet tudnék segíteni.
2010. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Alaplap: Asus M2N-E

CPU: AMD Phenom II X4 945

RAM: 3 Gb Kingmax 800 Mhz

HDD: Samsung SP2004C SCSI 200 Gb, 7200 RPM, SATA-II everest szerint, de úgy emlékszem SATA I van a vinyóra írva.

Csak a videókártya és a proci és RAM lett eddig cserélve a régiről, a többi sajna még eredeti régi.

2010. okt. 22. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!