Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 64 bit-es Win 7 csak 3GB-ot...

Darklight992 kérdése:

64 bit-es Win 7 csak 3GB-ot lát a 4ből. Miért?

Figyelt kérdés
Nemrégen frissítettem a laptopom 64-bitesre, ujratelepítettem az egészet.Többen mondták hogy 4gb helyett 3 gb-ot lát.megtörtént a frissítés, feletelepítettem az összes drivert, és megint csak 3 gb..Kiirja hogy 4 gb ramom, van de az erőforrásfigyelő azt irj 1024 mb hardverek számára fenartva. Videókártyám egy dedikált Ati 5470, és mégis. Az élményindex a 32 bitesen, 6,9-re értékelte az Intel Core i5-430m procim,most 4,9, és a memóriakártyám a 7,2 ről, leértékelte 5,1-re. Miért van ez?Hogyan tudnám megoldani hogy 4gb ot lásson, és visszakapjam a régi értékeim?
2010. okt. 19. 16:02
 1/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy megint 32 bites oprendszert sikerült telepítened.
2010. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ott ahol kiirja az élményindexet meg ijeneket, ott azt is kiirja hogy 64 bites operációs rendszer. Még a számítógépes szaküzletben sem tudtak rá vlaszt adni...
2010. okt. 19. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:

A BIOS beállításoknál Memory Remap Feature -t engedélyezd (Enable)


[link]

2010. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem olyan nincsen...kiirja a bios mennyi ramom van, de nem tok semmit csinálni benne, ez egy asus k52jr notebook...az F2-t nyomtam.
2010. okt. 19. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Lépj be a BIOS-ba

Advanced menü

Uncore Configuration

[link]

itt a Memory Remap Feature-t engedélyezd [Enable]

[link]

2010. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem jó...nálam a biosban csak jelszót, dátumot, meg a bootolást tudom csak beállítani...az advanced fülnél nincs ijen hogy uncore configurationsegy csomó minden szürkéel van irva, és nem tudok hozzányulni....mit ttegyek?
2010. okt. 19. 17:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!