Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Deskjet F2200 nyomtató...

Wirefluf kérdése:

HP Deskjet F2200 nyomtató hibajelzések, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! HP Deskjet F2200 nyomtatóm egyik pillanatban még tökéletesen üzemelt, aztán egyszer csak nem volt hajlandó nyomtatni többet. Mindhárom hibajelző villog rajta, tehát azt jelzi, mintha kifogyott volna mindkét féle tinta (fekete és színes is), illetve a papír is. Bekapcsolásnál a tintapatront "tologatja" ide-oda, mintha tényleg azt érzékelné, hogy azzal nem stimmel valami, de az biztos, hogy nem fogyott ki egyik patron sem. A probléma napok óta fennáll, sajna nem sok mindent tudok vele kezdeni, mert egyáltalán nem értek hozzá. A fénymásolás funkciója sem működik, viszont a szkennelés igen (ezért gondolom, hogy valahol a patron a kulcs).


Előre is köszi a segítséget!

Egy (nem szőke) nő


2010. okt. 18. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

szervizt próbáltad már?

mert a leírásból ez nem derül ki.

én tuti elsőnek azt hívtam volna fel, hogy mikor vannak nyitva és mikor vihetem be. ugyanis távsegítséggel ilyen hibát biztos nem lehet orvosolni.

2010. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem a szín számít...
2010. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!