Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt most sikerült 4 magosítani?

Ezt most sikerült 4 magosítani?

Figyelt kérdés
egy Amd Phenom II x2-es van. csináltam a BIOS-ban egy magfeloldási kísérletet.és most megnéztem az everestet és azt írja ki hogy AMD Phenom II x4 B55.
2010. okt. 18. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Szal te egy két magod processzorból csináltál egy program segítségével egy négy magos processzort?
2010. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem program, csak a BIOS-ban álíttotam az Advanced Clock Calibratoni-t auto-ra
2010. okt. 18. 00:14
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Fizikailag nem, csak virtuálisan hoztad létre a plusz két magot. :) Bár ezt gondolom Te is sejtetted. :P

Ez kb olyan, mint ahogy a régebbi AMD procikat is fel lehetett "húzni" de ez együtt járt a melegedéssel és ez miatt ugye nem lett sokkal gyorsabb.

2010. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezzel akkor azt érted el, hogy a procid jobban fog melegedni. Szóval hasznos nem lett, de legalább jó meleget fog fújni a venti.

Jaaa egyik régebbi haveromnak meg volt olyan szoftvere ami hűti a gépet. Na ezt űbereld felül!!! XDXDXD GYÁÁÁÁ!!!

2010. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Igen, sikerült feloldani a maradék két letiltott magot.


Ez után szokott lenni, hogy kiírja, hogy Phenom II X4, és társít hozzá egy nemlétező szériaszámot (B55).


Ellenőrizd, hogy stabil-e, és használd egészséggel.

2010. okt. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jajj... az első három mind igazi szagértő.
2010. okt. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igen sikerült, más ír ki helyette, nem azt amit elvárna az ember 4 mag esetén. Műxik. Tesztelj.
2010. okt. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mivel lehetne leteszteni?
2010. okt. 18. 01:10
 9/17 A kérdező kommentje:
megnyitottam vagy 10 programot és néztem közben a everestet mind a 4 cpu mag működött, még majd játék közben is meg fogom nézni
2010. okt. 18. 01:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Még dolgoztasd meg egy Prime95-tel is, mehet egy kis 3ds max is, esetleg egy SuperPI, vagy tömörítés, kódolás.


Ezek sokkal jobban izzasztják a procit, mint a játékok, vagy 10 találomra választott program. Ha ezek alatt is stabil, akkor rendben van.

2010. okt. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!