Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link 54 M-es tipusú Router-...

TP-Link 54 M-es tipusú Router-em van, és nem továbbít adatot, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Többször csinálta már ezt, és egy fél nap után van. Kábeles netem van (kábeltv szolgáltatótól), és a modemből van a routerbe, ami Rádió jelet ad le, és az egyik csatornájában van az asztali sz.gép. Miért nem működik időközönkét. az ötleteket előre is köszönöm.
2010. okt. 16. 12:34
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Csak a Wi-Fi kapcsolat nem működik, vagy olyankor a vezetékes se?

Egészen pontosan milyen típus ez?

Mi áll a router log -jában?

2010. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem működik se a sz.gépen se a rádiós részén se a net, a pontos típusa TP-Link 54m TL-WR542G.
2010. okt. 16. 12:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor beírom a 192.168..... számot akkor lent azzt írja hogy recived 0 0 a másik meg folyamatosan növekszik, szóval ad jelet csak a ruterben megáll vagy nem tudom, de tegnap ugyan ezt csinálta reggel, délután hazajöttem bekapcsltam és működött, de most megint nem működik sajnos
2010. okt. 16. 12:46
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Teszteld router nélkül közvetlen modemes kapcsolattal. Ha úgyis szakad, akkor nem a router hibája.

Ha a router a gond, akkor ajánlott a hard reset, újrakonfigurálás ha nem jön be, akkor egy firmware frissítés is bejöhet még. Esetleg kábel csere ha szakad ás van.

Bővebben: [link]

2010. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A közvetlen kapcsolattal nincs baj. Most is így tolom. Csak a routerrel lehet gond. Nyomtam resetet is már többször. szal.. nem tom mi lehet a gond. De rossznak nem mondható hiszen többször is volt már ien és egyszer csak visszajött. Kábellel nincs gond, mind2ről működik közvetlen modemből.
2010. okt. 16. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Resetet bekapcsolt állapotban tartsd nyomva kb 25 másodpercig.
2010. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!