Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba l500-24v van valakinek?

Toshiba l500-24v van valakinek?

Figyelt kérdés
Milyen gép? Milyen játélkok futnak el rajta?Bövités:lehet böviteni,esetleg nagyobb merevlemezt belerakni vagy vgat?Mik a negativ és a pozitiv tapasztalatok?
2010. okt. 15. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem Toshiba laptopom van és nagyon szeretem azért mert vinyot lehet cserélni meg ramot lehet meg aqut leehet előnye még fém házas nekem bevált ha újat veszek csak Toshiba veszek.
2010. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és ez egy 5 éves gép
2010. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

üdv!


Én is Toshiba-párti vagyok. Nagyon hálásak, nagyon strapásak. Az előttem-szólónak: Nem kell Toshiba-nak lennie egy laptopnak ahhoz,h cserélhess benne winyót, ram-ot, akkut ;)..


Az általad megnevezett típus elég erős, a középkategória felső határa; de egy gta 4-gyel azért ne nagyon próbálkozz, szerintem:) VGA nem nagyon cserélhető, winyo-t természetesen pakolhatsz bele nagyobbat:)

A helyedben megvenném, ha fontos számodra a megbízhatóság:)


Sok sikert!

2010. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az igaz hogy más gépek is lehet cserélni de akorrmég sokk volt beépítetek aqs
2010. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!