Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy betölt a...

Mitől van az, hogy betölt a windows, aztána tálca nem jelenik meg, az asztal pedig vibrál, az ikonok eltűnnek, visszajönnek, megint eltűnnek (és így tovább..)?

Figyelt kérdés
A bekapcsolástól a windows betöltéséig nincs semmi gond, ugyanúgy, gyorsan bootol a gép, mit eddig, de a windows betöltése után nem működik semmi. Tálca nincs, az asztalon meg minden eltűnik, aztán visszajön, és ez így folytatódik végig. Kattintani nem tudok semmire. (esetleg ha segít, egy videót tudok csatolni.)

2023. júl. 26. 09:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Windows 11-ről van szó, egy viszonylag régi gépen. Maga az asztal is eltűnik, nem csak az ikonok, most nézem..elsötétül, aztán visszajön gyorsan, de aztán megint elmegy.
2023. júl. 26. 09:30
 2/4 A kérdező kommentje:
Ctrl+Alt+Delete megnyomásakor ezt írja ki: "A bejelentkezési folyamat nem tudta megjeleníteni a biztonsági és bejelentkezési beállítások a Ctrl+Alt+Delete lenyomásakor. Ha a windows nem válaszol, nyomja le az Esc billentyűt, vagy indítsa újra a számítógépet a főkapcsolóval."
2023. júl. 26. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell erőltetni a Win11-et. Nekünk az egyik gép "véletlenül" le lett frissítve, lefagyott,random faxságok lettek amik nem voltak, nem volt jó, vissza lett állítva 10-re azóta újra stabil.

2025-ig támogatott a 10,addig csak összelegózzák a 11-et.

2023. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Farkas999 ***** válasza:
100%

Az ilyen problémák hardver kompatibilitási gondok miatt szoktak előjönni. Attól, hogy eldöcög, még sok hibás működést produkálhat

Nekem egy éve van Win 11, napi 15-16 órában használom nagyon sokféle feladatra, nagyon megdolgoztatva a masinát, de semmilyen gondot nem tapasztaltam, de ehhez azért megfelelő konfiguráció kell.

2023. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!