Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a tápra lehet videokártyá...

Erre a tápra lehet videokártyát kötni?

Figyelt kérdés

[link]


A leírásban írja: - VGA csatlakozó: 0

Ez azt jelenti, hogy nem lehet videokártyát csatlakoztatni rá, vagy mit jelent? Kérem szépen segítenétek?



2023. júl. 22. 23:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%

"Az Rx-el milyen streamelni? Szeretném kipróbálni a streamelést idővel. Bár nem hiszem, hogy játékokat valaha streamelnék, de kitudja. Podcast szerűségre gondoltam, mint a Fókuszcsoport."


Ha csak podcastot csinál az ember, akkor nyugodtan mehet prociról, az szebb képet csinál. Amúgy az RX6600-al is lehet simán.


"#14 Az alábbi alaplapot gondoltam megvásárolni, mert itt olvastam, hogy az jó VRM hűtésű. (Erről is csak tegnap olvastam, hogy ez fontos.)


ASUS TUF GAMING B550M-PLUS"


Jó VRM van rajta, de az árában hasonlóan jó VRM van a B550M Steel Legenden, viszont sokkal jobban felszerelt, nem gagyi hangkártya, stb.


"Ha nem beépített videókártyás procit akarok, mit ajánlasz akkor, ami nem túl drága, de ha akarok akkor akár magas beqllításokkal is játszhatok a Bf5-el?"


Eg RX6600 bőven elég hozzá.

2023. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

#21 Honnan látható, hogy jobb a hangkártyája? Melyiket érdemesebb megvenni?

Az RX6600 mellé milyen processzor, ha nem beépített videokártyás kell?

2023. júl. 23. 18:27
 23/23 anonim ***** válasza:
33%

Én a b550m steel legendet venném, nincs olyan érv, ami az Asus mellett szólna.


"#21 Honnan látható, hogy jobb a hangkártyája? Melyiket érdemesebb megvenni?"


Adatokból. Az ASrockon újabb chip van (1200 vs 1220), jobb a jel-zaj aránya pl. Sokat nem fogsz hallani ebből, de miért vennél rosszabbat?

2023. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!