Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Tech csatornákat...

Milyen Tech csatornákat ajánlatok, akik megbízhatók?

Figyelt kérdés
A Tech2 és AnonimInc. csatornán kívül.

2023. júl. 19. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem magyarokat. Egyetlen kompetens csatornával sem találkoztam még, vagy lepénzélhetőek, vagy hülyék hozzá, vagy egyszerűen nem szórakoztató minimálisan sem, monoton és unalmas.


Külföldieket kell követni, Gamers Nexus, Hardware Unboxed, JayZTwoCents, meg nyilván Linus, akik kifejezetten PC tech orientáltak, és egészen biztosan nem lehet a véleményüket megvenni. Ezenkívül szórakoztató szerintem a Tech Yes City, és személyes kedvencem (bár ő nem olyan hatalmas, de cserébe foglalkozik régi hardverekkel is) RandomgamingHD

2023. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általános,új hardver vonalon: Gamers Nexus, Hardware Unboxed

Multimédiás felhasználás szempontjából jó anyagai vannak a Tech Noticenek és Epos Voxnak.

A szerver vonal irányába ott a Level1Techs

Hálózatok, kisvállalati hálózati dolgok: NetworkChuck

Laptopok: Jarrod's Tech


Magyart én sem nézek, azt passzolom :D

2023. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, még Bitwit is jó.
2023. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


A Tech2 és AnonimInc. is rossz akkor szerintetek? Biztos ismeritek valamennyire őket.

2023. júl. 19. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:

A Tech2 inkább telefonokkal foglalkozik, az meg engem nem izgat, tényleges fejlődés alig van, aztán ott okoskodnak róla az emberek, hogy épp kidobjanak-e rá X százezret - számomra érdektelen téma, minden másban pedig nála kompetensebb emberek vannak.


Az AnonimInc gyerek meg mindenhez IS akar érteni, csak éppen vagy nem ért hozzá, vagy pénzelik, hogy baromságot beszéljen. Például Steelseries Arctis fejhallgató, agyon dicséri, miközben egy rakás szar. Vagy botfülü, vagy suskáért beszéli a baromságot, egyik sem jobb a másiknál.

2023. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Neonity jutott eszembe, de mostanában (nem tom miért) nem néztem, régen voltak "tech videók"
2023. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
TheVr tech.
2023. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!