Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Pinnacle Systems tv tuner...

Klaszlo62 kérdése:

Egy Pinnacle Systems tv tuner kártyám.Telepítés után telepíti a csatornákat de nincs hang.Csak win xp alatt fut és a windows alatt megy a hang. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
Tv tuner

2020. dec. 25. 19:43
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Lehet nem tudja digitálisan átvinni a hangot a hangkártyádra, és emiatt belső audio kábellel kell vele összekötni.

Nézd meg a kártya kézikönyvében.

2020. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt hasonló gond, a régiót Ausztriára kellett tenni, és lett hang.
2020. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

"Sajnos nincs kézikönyvem. Pontosan mit kell összekötni mivel? Mi ennek a kábelnek a pontos neve? Az újra telepítés előtt még működött."


A neten szerintem fellelhető a könyv a pontos típus alapján, ha ráguglizol. Én se tudom, mert a Pinnacle kismillió tuner kártyát gyártott.

Ha kell kábel, akkor sima CD audio kábel kell:

[link]


Hogy hol lehet kapni nem tudom, talán PC bontókban olyan régi cucc. Az új alaplapokon már szerintem nincs is ilyen csatlakozó.


De ha újra telepítés előtt működött enélkül is, akkor más a gond. De már vagy 10 éve nem tunereztem gépen. Azt se tudom hol keresgélj.

2020. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!