Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Palit GeForce RTX 2060 DUAL...

Palit GeForce RTX 2060 DUAL 6GB GDDR6 192bit/Zotac Gaming Rtx 2060 6GB melemmenk GIGABYTE B550M K alaplapba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Erre keresném a választ, illetve hogy ha micro atx az alaplap és oda van írva hogy erősen ajánlott micro atx es házba rakni attól függetlenül ha beleteszem egy atx es házba ugyanúgy jó lesz? Megnéztem, és a házba mind a kettő videokari belemegy. ház:LC-Power Gaming 700B Hexagon

2023. júl. 17. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Tessék? Mi a kérdés?
2023. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most két kártyát akarsz egy gépbe vagy mi?
2023. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, EGY fog bele kerülni, de kíváncsiságból kérdeztem, de tudtam hogy oda kellett volna írnom ezért elnézést 🤣
2023. júl. 17. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Bele megy simán a mikroATX lap az ATX házba.

A lapba simán belemegy a kártya.

Mindegy milyen a lap a foglalat ugyan az ATX/mATX/ITX lapon.

Mikor rakod bele a távtartó pöcköket a lapod kiosztásához szereld át mert zárlatot okozhat, erre figyelj.

2023. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. júl. 17. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!