Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gainward GeForce RTX 2060 az...

Gainward GeForce RTX 2060 az egy jó kártya? Például i5-9600k-val kombinálva

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 23:33
 1/3 The Dead and Dreaming ***** válasza:
60%
A processzorhoz mérten a kártya szerintem rendben van, de én nem vennék Gainward márkát. Nálam a top azaz ASUS, esetleg ami még szóba jöhetne az a Gigabyte vagy az MSI.
2020. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen de a gépház méretéből meg az alaplapból kiindulva, ilyen proci mellé nem nagyon tudok szerezni másik fajtát, legalábbis még nem találtam, viszont árban és teljesítményben ez eléggé jó
2020. júl. 3. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút semmi különöbsebb probléma nincs a Gainward kártyákkal, hűtési megoldásuk is egész jó, gyári OC is.

Felesleges a ROG kártyákat már majmolni, régen lehet hogy volt alapja, de ma már rengeteg gyártó elérte azt, és/vagy jobb is a hűtési megoldása, Asus-nak ma már többnyire "csak" marketing alapja jó.

2020. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!