Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elszált a hangkártyám?

Kicsigabi kérdése:

Elszált a hangkártyám?

Figyelt kérdés

Volt a laptopomon egy kék-halál aztán el se indult a windows.


Most újra raktam offline módban, és nincs hang.


Mutatom:

[link]


[link]


[link]


Az a durva hogy az eszközkezelőben sem szerepel hang kártya.


A pendrive-okat sem ismeri fel ha bedugok.


Most mit csináljak?



2023. júl. 12. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Esetleg nem kell hozzá valami driver? Láttam egyszer olyat, hogy anélkül az eszközkezelő nem is látta...
2023. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig akármikor újra raktam win10-et soha nem kellett manuálisan felrakni a drivereket.
2023. júl. 12. 15:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg hardverhiba lesz. :(
2023. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a Win10-verziót tetted fel, mint eddig?
2023. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

És egyszerre szál el az USB portokkal?

[link]


Nem lehet hogy frissítés közbe halt be a windows?


Letöltök manuálisan újra minden egyes drivert hátha...

2023. júl. 12. 15:50
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen ugyan azt tettem fel, de nem pendrive-ról sajnos, tehát nem tudtam teljesen leformázni a vinyót, mivel az USB portok nem reagáltak semmire.. :(


Se sima boot, se legacy... próbálkoztam 2 pendrive-al is, most még a MCT-vel fogok próbálkozni, de amíg nem ismeri fel a portokat felesleges.

2023. júl. 12. 15:53
 7/16 anonim ***** válasza:

"És egyszerre szál el az USB portokkal?"

Ha valamelyik alaplapi busz ment tönkre, akkor simán lehet.


"Nem lehet hogy frissítés közbe halt be a windows?"

Ezért kérdeztem, hogy ugyanazt a verziót tetted-e fel, mert bizony láttam már cifra dolgokat... Ha telepítés közben a frissítéseket is ráeresztetted, akkor simán lehet. Láttam már olyat, hogy frissítés után nem működött az egésr vagy a billentyűzet, de olyat is, hogy nem kapott IP-címet. Javaslom, hogy próbáld meg offline feltelepíteni, ne engedd közben netre csatlakozni! Ha úgy látja, amiket kell (vagy minimum azt, hogy nincs hozzá driver feltelepítve), akkor esélyes, hogy csak a Windows hülyesége.

Esetleg megpróbálhatod, hogy Linux alól (nem kell feltelepíteni, live DVD-ről/USB-ről is működik) látja-e, ha igen, akkor egyértelműen Windows-probléma.

2023. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Driver Booster bezavarhatott az is lehet nem? Lusta voltam manuálisan telepíteni a drivereket viszont érdekes hogy 1 db-ig még működött rendesen…
2023. júl. 12. 16:06
 9/16 Szirty ***** válasza:

"Volt a laptopomon egy kék-halál"


Ennek a körülményeiről írhatnál valamit.

Ez a kék halál nem akkor történt amikor a bekapcsolt laptopba épp bedugtál vagy kihúztál valamilyen csatlakozót?

2023. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
HDMI-vel volt tv-re kötve de.
2023. júl. 12. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!