Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az 1,8 GHz-es Celeronom...

Az 1,8 GHz-es Celeronom hűtése elég lenne egy 3,6 Ghz-es P4-nek?

Figyelt kérdés
A hűtő felépítése: 8-10 cm átmérőjű ventilátor és egy négyzet alakú kb. 3 cm vastag bordázott alumínium "tömb", akkora mint a ventilátor.
2010. okt. 13. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem nem, oda már 12-14 cms elkél
2010. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a celeron procik nemannyira melegednek de a pentiumok igenis elég rendesen.

alapon lehet eléglenne de game közbe melegedne nagyon.

hát.. egypróbát megér.

közben everesttel figyeled a hőjét:)

2010. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok pasztával talán:D
2010. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak addig nem akarom megvenni a procit míg nem tudom, hogy elég-e neki :)
2010. okt. 14. 06:21
 5/6 Hintalow ***** válasza:

A leírás alapján jelenleg is gyári intel hűtőt használsz, ugyanezt kaptad volna, ha gyárilag a 3 Ghz feletti P4-et veszed. Viszont a 3.0Ghz feletti procik prescott magosak, energiazabáló kazánok, egy olyannak a te gyári hűtőd esetleg netezésnél elég lehet, de ha valami jobban megtekeri a gépet, akkor már biza kevés lesz, jobb hűtővel érdemes csak használni.


Amire még nézz utána és kérdezz rá: az 1,8 celeronok 478-as foglalatba mentek bele, tehát valszeg olyan alaplapod van. Viszont ha az a proci tényleg egy 3,6 Ghz-es P4, akkor az lesz a bibi, hogy azok már 775-ös foglalatba mentek, tehát sanszos, hogy alaplapot is kell cserélned.

2010. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem neten, és az alaplap amibe a proci van 775-ös foglalatú, a P4 amit kinéztem az is 775-be megy bele. És igen, a gyári hűtőről van szó.
2010. okt. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!