Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső vinyóról kérdeznék?

Külső vinyóról kérdeznék?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek hozzá szal ne nevessetek,de itt mit jelent a 3,5-ös méret vagy a 2,5ös?

[link]

Az a vinyó mérete,vagy a az USB kábelnek a vége,ami bele illik a gépbe?

Jah és kb melyik innen a jó szerintetek? kb 500gb-ra gondoltam,már terás az nem kell.


2010. okt. 11. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3,5-es az asztali gépekben lévő, nagyobb méretű de olcsóbb vinyó, a 2,5-es a laptopokban lévő. Egyébként a 2,5 és a 3,5 a méretére utal collban számolva. Ha nem számít, hogy drágább akkor 2,5-est vegyél külső házzal, hiszen annál elég csupán egy usb kábel az adatátvitelre és nem kell külön konnektorba dugni, hiszen az áramot is az usb-ről kapja. Pl. ez optimális neked: [link]
2010. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nekem gépem vna és nem laptopom,akkor amit linkeltél az nem jó?mert akkor ha jól értem,az csak laptophoz lenne jó,a gépemhez nem
2010. okt. 11. 14:25
 3/6 A kérdező kommentje:

jah és nem tudja valaki hogy ezekhez ,alapból adnak usb-t nem? hogy hozzá tudjam tenni a géphez

egyébként köszönöm első

2010. okt. 11. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit mondott, hogy ehhez meg ahhoz jó azt jelenti, hogy abba lehet beépíteni. De a külső vinyó az USB-n kommunikál és külső, tehát tökmindegy a mérete ilyen szempontból.
2010. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl. a belinkelt vinyóhoz adnak usb kábelt is, amellyel az asztali gépeddel azonnal használni is tudod.
2010. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm!
2010. okt. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!