Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom ráhúzni a...

Miért nem tudom ráhúzni a usb-re az . Iso-fájlt azt írja ki hogy kevés a hely az usb-n pedig van rajta sok hely és simán ráférne?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert FAT fájlrendszer, formázd NTFS-re.
2010. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ
2010. okt. 8. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja a FAT rendszer miatt van! FAT-ban a maximális file méret 4Gb lehet.HA lehet akkor formázd le a pendive-ot NTFS-re,de nem biztos hogy lehet,tipusfüggö! Ha win wistád vagy win7-ed van akkor nagy esélyel le tudod vele formázni exFAT-ra.Akkor már lehet 4Gb-nál nagyobb fájlokat is irni rá.

Ha win XP-d van és nem lehet a pendrive-ot NTFS-re formázni akkor marad az iso virtmeghajtóba helyezése,megnyitás lemezként és ott kijelölni a fájlokat és ugy másolni a penre.Ha szerencsénk van akkor nincs a fájlok közt 4Gb-nál nagyobb

2010. okt. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ már megtudtam csinálni
2010. okt. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!