Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, mellyel...

Létezik olyan program, mellyel képesvagyok egy rendszertelepítés után az egész mindenséget lementeni mondjuk egy DVD-re (ha ráférne)?

Figyelt kérdés

Szval arra gondolok, hogy egy partícióra feltepítem a Windows XP-t, felteszem a gépemhez szükséges drivereket, és a legfontosabb programokat, majd ezt az egészet elmentem mondjuk egy DVD-re.

Aztán ha egyszer újra szeretném rakni a gépet, nem kéne újra minden drivert meg programot egyesével felrakni, hanem elővenném a DVD-t, az egész tartalmát valahogy rátenném egy üres partícióra, és fenn lenne ugye akkor az XP, meg minden amire a gépemnek szüksége van.


Van ilyen program, ami ezt megtudja csinálni?


2011. jan. 19. 22:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ismerek egy programot, Acronis True Image Home 2011 a neve, de még nem telepítettem fel, mert nemvagyok benne biztos, hogy képes lenne ilyesmire. Szóval előbb kíváncsi vagyok, Ti miket mondtok.
2011. jan. 19. 22:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik "rendszermentő" képes erre, amelyik a teljes partícióról tud lemezképet készíteni.
2011. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy nem érdemes,mert nagyon gyorsan elavult lesz rajta minden.Az oprendszer,a driverek(bár itt nem annyira lényeg) és a szoftverek is.Van aki csinál ilyeneket,hogy rendszertelepítés után ki lehet választani a telepítendő szoftvereket.Fél évente ad ki újat,de csinálhatna akár hetente is.


[link]

2011. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NortonGhost-ot használok erre a célra, de van ingyenes is...
2011. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!